REALIZÁCIE:

Spoločnosť EURO KAMEŇ, s.r.o. so sídlom v Spišskom Podhradí bola založená v roku 2005. Je pokračovateľom národného podniku Slovenský priemysel kameňa Levice s viac ako 50 ročnými skúsenosťami v ťažbe a spracovaní travertínu.
Prírodný kameň

Prírodný kameň

Sme držiteľmi oprávnenia na dobývanie spišského travertínu v lome Dreveník a nadviazali sme na dlhoročnú kamenársku tradíciu na Spiši. Neoddeliteľnou súčasťou našich kamenárskych aktivít je dovoz a spracovanie mramorov, žúl a iných materiálov z celého sveta.

Naša ponuka

Naša ponuka

Snahou našej spoločnosti je ponúknuť široký a kvalitný sortiment výrobkov do exteriérov a interiérov: dlažby, obklady, krby, kúpeľne, schody, zábradlia, pracovné dosky, oltáre, pomníky, dekoračné kamene do záhrady, solitéry, parapety, oporné múry, fontány, umývadlá, výrobky na mieru, kameň do základov, drvený kameň.

Služby

Služby

Na realizovaných stavbách zabezpečujeme zámer, dodávku materiálu a montáž produktov. Poskytujeme odborné konzultácie a následnú starostlivosť pri všetkých realizovaných projektoch. Pre našich zákazníkov zabezpečujeme dopravu materiálu vlastnými dopravnými prostriedkami alebo za pomoci špedičných firiem.

Kontakt

EURO KAMEŇ, s.r.o.

Štefániková 43
053 04 Spišské Podhradie
okres Levoča

Obchodné oddelenie:

Mgr. Ivan Demočko
Mobil: +421 917 863 093
Email: predaj@eurokamen.sk

Mgr. Jozef Cvengroš
Mobil: +421 905 357 312
Email: info@eurokamen.sk

Sekretariát:

Tel.: 053 / 45 42 251
Email: eurokamen@eurokamen.sk

Kde nás nájdete